ВГМО
Тел.+380500753982
zdorovaukraina@bigmir.net
Версия для печатиНа печать Написать письмоНаписать письмо ВойтиАвторизация Карта сайтаКарта сайта
Главная Здоровая Украина ТВ-канал "Здоровая Украина" ШКОЛА ТЕЛЕведущих Проекты-Работа Конкурсы
Детство без слез АЛЛЕЯ ПАТРИОТОВ ДЕТДОМА-ТВ-марафон Наши акции Новости Контакты

      Стартовал Всеукраинский проект     


 


                        "   Здоровой Украине - Здоровые дети!"

Оргкомитет-Публичные люди против детского алкоголизма!

Молодіжні лідери виступають проти дитячого алкоголізму

Поширенню дитячого алкоголізму в Україні має бути альтернатива у вигляді спеціальних молодіжних заходів та заборони реклами алкогольних напоїв. На цьому наголосили учасники "круглого столу" в агентстві УКРІНФОРМ, організованого громадським об'єднанням "Молодіжний рух "Здорова Україна".

За словами голови молодіжного руху Станіслава Липовського, Україна посідає перше місце у світі за показником дитячого алкоголізму, тоді як ідея здорового способу життя серед молоді не популярна. "Ми не лише не робимо нічого, щоб відгородити своїх дітей від алкоголю і наркотиків, ми ще і рекламуємо алкоголь. До того ж поряд зі школами знаходяться магазини, де можна придбати алкогольні напої", - зазначив С.Липовський.

Вихід з цього становища він вбачає у створенні "високо адреналінових" заходів для молоді. На його думку, щоб відвернути увагу дітей від різноманітних згубних чинників, необхідно створювати молодіжні патріотичні табори, організовувати різноманітні музичні фестивалі, сприяти поширенню серед молоді інтересу до різних видів проведення дозвілля, зокрема таких екзотичних, як паркур чи рукопашний бій.

  Чому саме паркур має виступати альтернативою вживання алкогольних напоїв розповіла Юлія Корнєва – лідер трейсерів молодіжного руху «Здорова Україна». Юлія Корнєва звернула увагу на те, що необхідно створювати вуличні паркур-майданчики та паркур-комплекс для того, щоб молоді люди розвивалися в цій спортивній дисципліні.

У свою чергу, голова ГО "Новий Київ" Зорян Шкіряк наголосив, що необхідно вживати певні радикальні заходи на законодавчому рівні: "По-перше, збільшити вік тих, кому можна продавати алкоголь - із 18 до 21 року, запровадити персональну відповідальність продавців та власників магазинів, які продають дітям алкогольні напої, а також заборонити таку рекламу".

"Я не розумію, чому відомі спортсмени, пропагуючи здоровий спосіб життя, водночас беруть участь у рекламі пива", - сказав З.Шкіряк, якого підтримав неодноразовий чемпіон світу та Європи з плавання Денис Силантьєв.

На думку відомого спортсмена, серед дітей необхідно постійно проводити пропаганду здорового способу життя. Дітям треба пояснювати, що здоровим бути модно, а людина, яка вживає алкоголь, ніколи не буде успішною, наголосив він.

Наш партнер - ИА Укрінформ"

http://presscenter.ukrinform.ua/view.php?links=5754

http://photo.ukrinform.ua/ukr/current/photo.php?id=340381

Комментировать » Комментариев (1)


Дата: 12 Окт 2011 13:52
Имя: Анонимный пользователь
"Оргкомитет-Публичніе люди против детского алкоголизма!"

Вы уже определитесь на каком языке пишете.